Milé deti,

Moja škôlka sa volá Tučniačik. Porozprávam Vám príbeh o mojej veľkej rodine tučniačikov, ktorá žije ďaleko v slaných vodách. Tá prišla za Vami a na každý deň má pre Vás pripravené dobrodružstvá, ktoré nám prinesú veľa zábavy, nových informácií a spoločných zážitkov.

Som malý pinguin, zvieratko s čiernym kabátikom a s veľkým bielym bruškom, ktoré rado pláva vo vode a rado sa hrá. Nemám rád samotu, preto žijem s rodinou a mám veľmi veľa kamarátov.
Keď som sa narodil, moji obaja rodičia sa o mňa vzorne starali, pravidelne mi nosili jesť chutné rybky a naučili ma, že rodina je dôležitá. Keď chodila moja mama, alebo otec na lov, strážili ma bezdetné páry v takzvanej škôlke pre mláďatá.


V tejto škôlke je nás veľmi veľa tučniačikov, veľmi sa na seba podobáme, ale moji rodičia boli vždy schopní nájsť ma. Keď som podrástol, mohol som sa vydať na šíre more a zháňať potravu. Od tých čias som sa v škôlke veľmi veľa naučil, našiel som si veľa kamarátov a som veľmi rád, že so skúsenosťami sa môžem podeliť aj s Vami. Vydajme sa spoločne na dobrodružstvo! Teším sa na Vás!

Váš Tučniačik

Trieda hore2 t V tejto farebnej miestnosti sa budeme spoločne hrávať, čítať, kresliť a učiť sa nové anglické slovíčka
Zahrada1 t Keď bude pekné počasie, budeme chodiť von do krásnej záhrady, na preliezky alebo do pieskoviska
Jedalen t V mojej škôlke pripravujeme pre Teba dobré a chutné jedlá, po ktorých si budeš oblizovať prstíky a Tvoje bruško bude spokojné
Spalna1 t Po dobrom obede si oddýchneme v mäkkých postieľkach, kde budeme snívať krásne sny
Iva Lociova t Moje učiteľky sú veľmi dobré, usmiate a počas dňa mi venujú veľa času
S kamarátmi stále niečo robíme a vôbec sa nenudíme.