Tučniačik na Facebook-u

Priatelia,

ak Vás zaujala naša škôlka a radi by ste sa dozvedeli viac o našej činnosti navštívte náš facebook profil, kde pravidelne uvádzame informácie o našich aktivitách. Nájdete nás na www.facebook.com/skolkatucniacik

 

Prišla jar

Aj keď počasie vonku je skôr letné, pohľad do kalendára prezrádza, že máme ešte len jar. Našu pravidelnú pohybovú činnosť sme konečne presunuli z krásne presklenenej telocvične, do úžasne zelenej záhrady. Deti si teplo užívali do sýta, veď čo budeme o tom písať, pozrite si našu fotokoláž.

jar      jar1

 

Jarná edukačná činnosť

Rozhodli sme sa pripojiť do tohoto článku aj kúsok z našej edukačnej činnosti.Edukačná činnosť bola zameraná na tému" Dni zeme". V rámci tejto témy sme sa naučili ako vyrastie rastlinka z malého semienka, aké sú dôležité stromy pre náš život a ukázali sme si ako triediť odpad.

  edu3      edu2  

  edu1

 

Pečenie

Pri týchto všetkých aktivitách nezabúdame na najobľúbenejšiu činnosť našich - vašich detí pečenie. Tu sú fotky z toho posledného

 pec1  pec2

pec3

 

September s Tučniačikom

V mesiaci september sme pripravili pre deti edukačné témy doprava a jeseň. Detičky sa naučili zaujímavé veci o doprave a dopravných prostriedkoch. K tomu im pani učiteľky pripravili aj pekne básničky a pesničky.

 dsc 0261        image             

Koncom septembra zavítala aj k nám do škôlky teta jeseň. Deti spolu s pani učiteľkami pripravili výzdobu triedy a škôlky. Teraz detičky pracujú na výrobe vlastného veľkého šarkana.

dsc 0150         dsc 0214         dsc 0259         dsc 0478

V októbri nás čaká spoznávanie zeleniny a ovocia. Budeme ochutnávať rôzne dobroty z jesennej záhrady a zakončime mesiac šarkaniádou.

Chcete sa dozvedieť viac o našej edukačnej činnosti? Chceli by ste sa pripojiť k nám? Príďte sa k nám pozrieť.

 

Váš Tučniačik